شیرجه از ارتفاع شجاعت یا حماقته ؟

سلام دوستان فراشنایی حالتون چطوره؟

امروزم اومدم با یه موضوع جذاب دیگه شیرجه از ارتفاع

خیلی گفتیم و شنیدیم که هرچیزی راه و رسم خودش و داره چند سالی هست که دوستان پرش از پل ها و بلندی ها رو جزء سرگرمی هاشون حساب میکنن و نشون شجاعت میدونن و خیلی راحت مرگ و به جون میخرن .
بچه ها هر چیزی قرار باشه با چاشنی شانس عملی بشه صددرصد عواقب تکون دهنده ای برامون داره.
دلایل خطرناک و مرگبار در این موضوع میشه به ورود ناگهانی  و زیاد آب به شوش ها اشاره کنیم.که اسیب جدی و مرگ و به همراه داره.
دلایل خطرناک دیگه میتونیم به شکستگی گردن آسیب به نخاع و اجزای داخلی و خون ریزی داخلی و شوک به  ضربه  به قفسه سینه اشاره کنیم. که باعث بیهوشی و مرگ فرد شده حتی اگر این فرد شناگر خبره باشه.
بچه ها پرس از ارتفاع هم اصول و آموزش  و جای خودش و داره  اگر ارتفاع از یه مقداری بیشتر باشه آب ضربه خیلی خطرناکی رو به فرد وارد میکنه. اگر به این رشته علاقه داری میتونی توی کلاس ها و استخر های مخصوص شیرجه این تمرین و انجام بدی. پس یادمون نره که پرش از ارتفاعات زیاد شجاعت نیست حماقته !
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

تیم مربیان با تجربه فراشنا با توجه به سطح و انعطاف شما بهترین و به روز ترین متد ها رو برای یک شناگر قابل شدن به شما ارائه می دهد .

برای ویدیو های بیشتر مارو در اینستاگرام دنبال کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 2.5]