غرق شدن همیشه تو آب اتفاق نمیوفته منجیان غریق در حال غرق شدنن

 سلام دوستان فراشنایی حالتون چطوره ؟؟
دوسالی شده که کرونا و بی نظمی های حواشی اون دامن گیر نجات های غریق و مربیان شنا شده. تنها جایی بود که باید اخلاق ورزشی شامل حالمون میشد و کم لطفی کردن. با تعطیل شدن استخر ها و اماکن آبی ضربه بزرگی به خانواده شنا خورد.خیلی ها مجبور شدن که تغییر شغل بدن و این وضعیت و قرمز تر کرد.
از وعده وعید های دادن وام به مدیران استخر به خاطر راکت بودن آب در این مدت یا تعمیر لوله های آسیب دیده توسط وزارت ورزش و جوانان دریغ از یه حرکت کوچیک گرفته و برشکست شدن منجیان غریقمون به خاطر تغییر شغل و برای این که مجبور شدن برای شغلی که باید از صفر شروع کنن از دست دادن چون هیچ سر رشته ای توی اون نداشتن و چاره ا هم نداشتن چون سر پرست یه خانواده بودن تازه جالب اینجاست که منجیان غریق هنوز در وزارت کار هیچ ردیف شغلی مشخصی نداره تا از بیمشون استفاده کنن.
امیدوارم مسئولین و مدیریت جدید فدراسیون راهی برای زنده شدن و سرپا شدن دوباره این فعالیت پیش رومون بذاره.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

تیم مربیان با تجربه فراشنا با توجه به سطح و انعطاف شما بهترین و به روز ترین متد ها رو برای یک شناگر قابل شدن به شما ارائه می دهد .

برای ویدیو های بیشتر مارو در اینستاگرام دنبال کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 2.5]