سلام دوستان فراشنایی حالتون چطوره ؟!
کنار دیواره استخر بودن به تازه واردا حس امنیت میده ماهم این و میدونیم و تا چند جلسه اولم طبیعی و ماهم اینو میدونیم اما فقط تا چند جلسه اول .
بچه ها یه جوجه پرنده هم تا زمانی که به خودش جرات نده و نپره نمیتونه پرواز کنه.پس اروم اروم به کمک مربیتون از منطقه امنتون خارج بشید.
هیچ ایرادی نداره که ازشون بخواید که بهتون کمکی های بیشتر بهتون بده. و از وسط وسط استخر شنا کنید اون موقعه است که لذت شناور بودن و می چشید.
از مربیتون بخواید تا کنارتون شنا کنه تازه کلی مونجی غریق اون بالا هست که حواسش به شما هست. علاوه بر اون مطمینم که شما هم به تکنیک مسلط هستید  پس قرار نیست اتفاق خاصی بیوفته.
البته مربیان عزیز بعضی از شاگردامون عادت دارن که هر چند ثانیه یه بار برگردن و نگاه کنن که از دیواره استخر  دور شدن یا نه اصلا ایرادی نداره چون بعد چند جلسه خودشون خسته میشن و این عادت و ترک میکنن.پس عجله در روند آموزش ممنوع !!
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
تیم مربیان با تجربه فراشنا با توجه به سطح و انعطاف شما بهترین و به روز ترین متد ها رو برای یک شناگر قابل شدن به شما ارائه می دهد.

برای ویدیو های بیشتر مارو در اینستاگرام دنبال کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 2.5]